Tamiri-Bakımı Tamamlanan Otomasyon Ürünlerini Nasıl Sevk Ediyoruz?

PLC ve Otomasyon Ürünleriiçin Satış, Garantili Tamir, Eğitim, Mühendislik, Servis ve Bakım Çözümleri

Sadece tamir sırasında dikkat etmiyoruz, sevk ederken sağlam olarak paketliyoruz. Kargo esnasında ürünlerin hasar görmemesini istiyoruz. Tamir ve bakım için tarafımıza gelen otomasyon ekipmanlarını gerekli işlemlerden sonra, FOAMplus® uyum sağlayan poliüretan köpük ile kutusuna sabitliyoruz. Uygun boyutta kutuyu, cihaz ağırlığına göre uygun bantlama ile kapatıyoruz. Kargo firmaları aracılığı ile ait olduğu firmaya sevk ediyoruz.

Kargo teslimatlarında yaşanabilecek sorunlar nedeni ile, lütfen kargonuzu teslim almadan önce aşağıdaki hususlara dikkat ediniz:

  • Kargo personelinin yanında kargonun dış ambalajının ve dış ambalajı açarak içindeki ürünün hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz,
  • Kargonun dış ambalajı ve/veya kargonun içindeki ürün hasar görmüş ise, mutlaka tutanak tutturunuz ve bu tutanak ile birlikte, kargoyu teslim almadan iadesini isteyiniz,
  • Kargoyu dış ambalajı ve/veya içindeki ürün hasarlı olarak teslim almanız durumunda, cihazınızda kargo esnasında meydana gelmiş olan hasardan/hasarlardan dolayı firmamız sorumlu değildir.

Tamir Edilen Otomasyon Ürünlerini Nasıl Sevk Ettiğimizi İzleyin

 

HİZMETLERİMİZE GÜVENEN SEKTÖRLERİNİN ÖNCÜLERİ
Arçelik
Coca Cola
Ford
Oyak Renault
UNO
Tofaş
Paşabahçe
Rexroh Group
Şişecam
Şölen
Vestel
Aroma