1FE1 Serisi Hakkında Bilgi

PLC Merkezi olarak Motor tamiratı yapmaktayız. Tamir bölümümüzde asıl hedefimiz tamiratını yaptığımız tüm ürünleri test ederek müşterilerimize çalışan ürünleri sevk etmektir. Tamiratını yaptığımız ürünleri test ederek müşterilerimizin tamir sonrasında yaşayacakları sıkıntı ve zaman kayıplarını minimum seviyelere indirmekteyiz.
Tamirini Yaptığımız Siemens 1FE1 Serisi Servo Motor Ürün Kodları

Siemens 1FE1 Serisi Servo Motor Tamiri

 

Yapılan işlemler

Encoder, Resolver Değişimi ve Tamiri; Resolver ve Encoder arızalarının tespitini yapabilmek için önce motoru mevcut test sistemlerimize tabi tutuyoruz. Sonrasında gerekli olan tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Fren Balata Tamiri, Değişimi ve Bakımı; Arızalı, eskimiş, yanmış veya bozulmaya yüz tutmuş fren ve balataları değişimini, tamirini ve bakımını yapmaktayız

Motor Bobin Sarımı; Motorun bobin sarımı firmamızda yapılmaktadır,

Fan Değişimi ve Tamiri;  Ürününüzün arızalı veya ömrü dolmuş olan fanını hızlı bir şekilde yenisi ile değiştirerek çözüm buluyoruz. Güçlü stoğumuz ile malzeme temin süresini ortadan kaldırıyoruz.

Mıknatıs Dizilimi ve İzelesyonu; Motorun işleyişi kolaylaştırmak için mıknatıs izolasyonu ve dizilimi yapıyoruz.

Rulman Değişimi ve Baskı Yay Değişimi; Motor verim ömrünü uzatmak için baskı yay değişimi yapıyoruz, rulmanların arızalı olması durumunda değişimini yapıyoruz.

Rotor Balans Ayarı, Rotor Mili Tadilatı ve İmalatı; Motorunuzun rotor ayarını yapıyoruz, rotor milinin tadilatını ve imalatını yapmaktayız

Kapak ve Kapak Burcu İmalatı; Motor tamir bölümü olarak motorun kapak ve kapak burcu imalatını yapmaktayız

Rotor Açısı Ayarlama ve Sıfırlama; Motorunuzun bozulma eğilimi olan veya bozulmuş olan rotor açısını yeniden ayarlıyoruz ve sıfırlıyoruz.

Yağ Kesesi Değişimi; Motorun yağ kesesini yenisi ile değiştiriyoruz.

Oring Değişimi; Oring değişimi firmamızda yapılmaktadır.

Güç ve Sinyal Konnektör Değişimi; Motorun güç konnektörü ve sinyal konnetktörlerinin değişimini yapmaktayız.

Motor Bakımı; Motor bakımında motor özel solvent ile yıkanır ve kurutulur, Mevcut sistem üzeinde bütün testlere tabi tutulur, İç ve dış temizliği yapılır, Boyası yenilenerek müsteriye teslim edilir.

Fren ve Vibrasyon Testleri; Siz değerli müşterilerimizin  ürünü kullanırken sorun yaşamaması için her aşamada test ederek tamir yapıyoruz. Testten geçemeyen ürün hiçbir şekilde kullanıcı onayı olmadan geri gönderilmez. Tamirat işlemi yapılan ürün test edilebilen bir ürün ise mecut test sisteminde teste tabii tutulur, testten başarılı bir şekilde geçtikten sonra ürünün üzerine "TEST EDİLDİ" etiketi yapıştırılır.

Alakalı Tamir Videosu

2. El Siemens 1FE1 Serisi Servo Motor Satışı

İşletmenizde oluşabilecek arızalarıdan uzun süreli duruşları ortadan kaldırmak için firmamızdan ürün ile ilgili 2. el talebinde bulunabilirsiniz. Tüm 2. el satışlarımız yenileştirilmiş, kutulu ürünler olup 1 yıl garantilidir.

Satış için tıklayınız.

Siemens 1FE1 Serisi Servo Motor Genel Testleri

Siz değerli müşterilerimizin ürünü kullanırken sorun yaşamaması için her aşamada mevcut test sistemlerimiz üzerinde test ederek tamir yapıyoruz. Testten geçemeyen ürün hiçbir şekilde kullanıcı onayı olmadan geri gönderilmez.

Garanti Süresi

Yaptığımız tamirler garanti kapsamındadır. Garanti süresinde üründe herhangi bir sorun olur ise ücretsiz olarak tamirini gerçekleştiriyoruz.

Tamirini Yaptığımız Siemens 1FE1 Serisi Servo Motor Markaları

Siemens 1FE1 Serisi Servo Motor Tamirini Yaptığımız Ürün Kodları

Ürün Kodu Açıklama