Servis Anlaşması

 - Bakım anlaşması tekliflerimiz malzemeli ve malzemesiz olmak üzere iki seçenekli hazırlanmaktadır. Malzemeli Bakım Anlaşması Teklifimiz; Firmamız sizin için makinalarınızda bulunan tüm PLC, I/O modülleri, Operatör Panel ve Sürücüleri PLC MERKEZI servis deposunda stok olarak tutmaktadır. Böylece bakım anlaşması süresince arızalanan ürünleri bakım kapsamında ki ürünleri ücretsiz olarak hemen değişimini yapmaktadır. Bu sayede arızalanan bir üründen kaynaklı duruşlar minimuma inmektedir. Malzemeli bakım anlaşması imzalanarak tüm riskler minimuma indirilmektedir.

     

proje-servis    proje-servis-hizmetiservis-anlasmasi

acil-servisservis-proje-2

Malzemesiz Bakım Anlaşması Teklifimiz; Malzemesiz bakım anlaşması daha düşük bir maliyet ile Acil Servis Hizmeti, Program Yedekleme, Temizlik ve Risk Analizi Hizmetlerinin hepsinin bir arada ve çok daha düşük bir fiyata alabileceğiniz bir hizmetimizdir.
- Bakım anlaşmalarımızın en temel amacı tüm makinalarınızın sorumluluğunu firmamız üstlenmektedir.
- Bakım anlaşması imzalanan firmalarımıza 1-2 saat içerisinde telefon ile destek verilmeye başlanılmaktadır. Firmaların coğrafi konumlarına göre minimum 4-6 saat içerisinde ise yerinde servis hizmeti verilmektedir.
- Bakım anlaşması ile 6 ayda bir ise pil kontrolü ve pano temizliği yapılmaktadır.

 

 

HİZMETLERİMİZE GÜVENEN SEKTÖRLERİNİN ÖNCÜLERİ
Arçelik
Coca Cola
Ford
Oyak Renault
UNO
Tofaş
Paşabahçe
Rexroh Group
Şişecam
Şölen
Vestel
Aroma