Pano-Kart Temizliği

 

TEMIZLIK

- Temizlik hizmetleri kapsamında makinalarınıza ait PLC ve Sürücülerinin fan ve kart temizliği yapılmaktadır.

- Makinanızın üzerinde ki tüm PLC ve I/O kartları yerlerinden sökülerek kimyasal bir solüsyon ile temizliği yapılmaktadır.

- Tüm temizlik işlemleri sonunda elektrik panosu üzerinde ki fanlarında hava ile temizliği yapılarak pano içerisine hava akışının kolaylaşması sağlanmaktadır.

 

NEDEN TEMIZLIK YAPTIRMALIYIZ ?

- Fabrikanızda ki çalışma ortamları tozlu veya yağlı olmasından dolayı elektronik kartların arızalanma süreleri kısalmaktadır. Firmamızın yaptığı periyodik temizlik ile bu arızalanma süreleri  uzatılmaktadır.

- Sürücülerin fanları da temizlenerek sürücü içerisinde ki soğutma akışını sağlayan havanın geçişi kolaylaştırılmış olur.

 

RISK ANALIZI

- Program yedekleri alınan veya bakım anlaşması yapılan firmalarda ki tüm makinaların risk analizi raporu hazırlanmaktadır.

- Risk analizi raporunda makina makina pano içerisinde bulunan PLC , Operatör Panel ve Sürücülerin kodları çıkarılmaktadır.

- Çıkarılan kodların üretim durumları ile ilgili rapor hazırlanmaktadır. Bu rapor ile makinalarınızda bulunan üretimi ve satışı durdurulan ürünlerin çizelgesi sunulmaktadır.

- Hazırlanan risk analizinin diğer bir özelliği de fabrikanızda bulunan tüm PLC , Operatör Panel ve Sürücülerin kodlarıyla birlikte görebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZE GÜVENEN SEKTÖRLERİNİN ÖNCÜLERİ
Arçelik
Coca Cola
Ford
Oyak Renault
UNO
Tofaş
Paşabahçe
Rexroh Group
Şişecam
Şölen
Vestel
Aroma