MİTSUBİSHİ ELEKTRİK PLC TAMİRİ

 

Mitsubishi PLC Tamiri 

PLC Merkezi olarak Mitsubishi Elektrik PLC sistemlerinin tamiratı yapmaktayız. Tamir bölümümüzde asıl hedefimiz tamiratını yaptığımız tüm ürünleri test ederek müşterilerimize çalışan ürünleri sevk etmektir. Tamiratını yaptığımız ürünleri test ederek müşterilerimizin tamir sonrasında yaşayacakları sıkıntı ve zaman kayıplarını minimum seviyelere indirmekteyiz. 

 

PLC Merkezi Tamir İşleyişi Aşağıdaki Gibidir;
Kayıt Kargo kamera altında açılır ve ürünün fotoğrafı çekilir.
Önİnceleme  Firmamıza gelen ürün ön inceleme yapılmak üzere test sistemine alınarak tam arıza tespiti yapılır ve mevcut arızanın müşteri şikayeti ile benzer olup olmadığına bakılır.
Onay / İade

 Yalnızca onaylanmış tamir tekliflerinde tamirat işlemine başlanır, onaylanmamış tamir teklifleri ile ilgili herhangi bir işlem kesinlikle yapılmamaktadır. Eğer onaylanmaz ise ürün firmaya geri gönderilir.

Tamir Teklifin onay süreci tamamlandıktan sonra cihazın tamir işlemine başlanır. Tamiratı başarılı olamayan ürünlerden herhangi bir tamir ücreti alınmamaktadır
Test Tamirat işlemi yapılan ürün test edilebilen bir ürün ise test sisteminde teste tabii tutulur. Testten başarılı bir şekilde geçtikten sonra ürünün üzerine "TEST EDİLDİ" etiketi yapıştırılır.
Sevk Sevke hazır ürünleriniz ileri seviye ambalaj teknolajisi ile paketlenir ve sizlere gönderilir

 

Mitsubishi PLC Elektronik Tamiri

Ürünün arıza tespiti yapıldıktan sonra arızalı elektronik parçalar yenileri ile değiştirilir. test edildikten sonra müşteriye gönderilir

Haberleşme Arızaları;Ürünün arıza test sisteminde çalıştırılarak tespit edilir ve tespiti yapıldıktan sonra arızalı elektronik parçalar yenileri ile değiştirilir. test edildikten sonra müşteriye gönderilir

 

Mitsubishi PLC Program Yedekleme

PLC sistemlerinizin programlarını sizin için yedekliyoruz ve olası bir arızada tekrardan kuruyoruz.

İşletim sistemi hatalarını ayıklıyoruz.

 

Mitsubishi PLC 2.El Satışı

İşletmenizde oluşabilecek arızalar ve uzun süreli duruşları ortadan kaldırmak için firmamızdan ürün ile ilgili 2.EL talepte bulunabilirsiniz. Tüm 2.EL satışlarımız yenileştirilmiş, kutulu ürünler olup 1 YIL garantilidir.

Satış İçin Tıklaynız

Mitsubishi Elektrik PLC Genel Testler

Siz değerli müşterilerimizin  ürünü kullanırken sorun yaşamaması için her aşamada test ederek tamir yapıyoruz.

Testten geçemeyen ürün hiçbir şekilde kullanıcı onayı olmadan geri gönderilmez

 

Garanti Süresi

Yaptığımız tamirler garanti kapsamındadır. Garanti süresinde üründe herhangibir sorun olur ise ücretsiz olarak tamirini gerçekleştiriyoruz.

 

HİZMETLERİMİZE GÜVENEN SEKTÖRLERİNİN ÖNCÜLERİ
Arçelik
Coca Cola
Ford
Oyak Renault
UNO
Tofaş
Paşabahçe
Rexroh Group
Şişecam
Şölen
Vestel
Aroma