Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Eğitim ( Size Özel )
 
Kurumsal Eğitim Nedir ?
 
Kurumsal eğitim firmanıza özel olarak hazırlanmış olan eğitim içeriğine göre sadece firmanızın kursuyerlerinin katıldığı bir eğitim modelidir. Müşteri kendi işletmesinde olan sistemleri, mevcut personelinin eğitim seviyelerinin ve eksiklerini göz önüne alarak kendisine direk fayda sağlayacak olan konuları seçip bu konulara göre eğitim içeriği hazırlanır.
 
Kurumsal Eğitim Nerede Verilir ?
 
Eğitmen arkadaşlarımız eğitim setleri ile firmanıza gelerek sizlerin sağlayacağı bir eğitim salonunda eğitim verebilir.  Ayrıca eğer isterseniz Firmamızın Maltepe Eğitim salonunda da kurumsal eğitim alabilirsiniz.
 
İşletmenizde eğitim almak istiyorsanız sadece eğitim salonunu siz sağlıyorsunuz. Tüm eğitim setleri, bilgisayarlar tarafımızdan getirilmektedir. Tüm eğitimlerimiz uygulamalıdır. Simülasyon kullanılmamaktadır.
 
Eğitim Süresi Kaç Gündür? Müşteriye Göre Ayarlanabilir mi?
 
Eğitim süresi müşteri isteğine ve eğitimin içeriğine bağlıdır. Eğitim süresi tamamen müşteri ile beraber  belirlenebilir.
 
Eğitim Başlangıç Süresi Müşteriye Göre Ayarlanabilir mi? Eğitim Hafta Sonu Olabilir mi?
 
Eğitim zamanları müşteri ile beraber belirlenir. Normalde eğitim süresi günde 6 saattir. Fakat eğitime başlama zamanı vardiya ya göre ayarlanabilir. Eğitimler müşteri isteğinde göre hafta içi, hafta sonu veya bir kısmı hafta sonu, diğer bölümü hafta içi olabilr.  
 
Kendi İşletmenizde Eğitim Almanızın Faydaları ?
 
  • İşletmelerde eğitim alacak kursuyer sayısının fazla olması,
  • İşletmenin devamı sebebi ile bu kursuyerlerin eğitime aynı anda gönderilemesi , 
  • Eğitim için giden personelin konaklama, yemek, v.b.... giderlerinin fazlalığı,
  • İşletmede bulunan PLC ve Sistemlerin eğitmen tarafından incelenip eğitim anında bu sistem ile ilgili direk eğitim alınması,
  • Müşteri kendi işletmesinde olan sistemleri, mevcut personelinin eğitim seviyelerinin ve eksiklerini göz önüne alarak kendisine direk fayda sağlayacak olan konuları seçip bu konulara göre eğitim içeriği hazırlanır. Bu sayede daha önceden bilinen konularla değil direk olarak işletmenin ihtiyacı olan eğitime hızlı bir erişim olur.
     
Kurumsal Eğitimleriniz Nelerdir ?
 
PLC Merkezi'nin vermiş olduğu tüm eğitimler istenir ise kurumsal hale çevrilebilir.
ESN