Firma Bilgileri

PLC Merkezi Elektronik Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Mersis no: 0730-0334-2860-0017
Ticari Sicil no: 599568/547150

PLC MERKEZİ

2006 yılında uzmanlık alanımız olan PLC tamiri ile başlayan hizmet hayatımızı, bugün; PLC sistemleri, otomasyon ve ekipmanları konularında çeşitli alanları kapsayan hizmetler sunarak genişlettik. Deneyimli ve dinamik ekibimiz ile kısa sürede gıda, içecek, otomotiv, sağlık, tekstil ve cam sanayii sektörlerine hizmette yüksek başarıya ulaştık.

Temel hedefimiz; müşterilerimizin problemlerini çözerken kendilerine tasarruf ettirmek, bu sayede yüksek müşteri memnuniyeti elde etmektir. Hizmetlerimizle bize güvenen firmalara ve ülke ekonomisine fayda sağladığımızın bilincindeyiz ve bu faydayı her geçen gün artırmakta kararlıyız.

PLC ve Otomasyon Hizmetlerimiz

Otomasyon Ekipman Satışı

Sıfır ve ikinci el PLC & otomasyon ekipmanları satışı, Robot ve robot ekipmanları satışı, Yedek parça satışı, İkinci el otomasyon ürünleri alımı.

Otomasyon ekipmanları satışı >

PLC & Otomasyon Ekipmanları Tamiri

PLC, Operatör Panel/Endüstriyel Bilgisayar, Sürücü, AC/DC/Servo/Spindle Motor, Robot ve robot ekipmanlarının garantili tamiri.

Tamir çözümlerimize göz atın >

PLC Eğitimleri - Otomasyon Eğitimleri

Siemens S7-300/400 ve S7-1200 Temel ve Orta Seviye PLC eğitimleri, S7-1200 İleri Seviye PLC eğitimi, Kuka KR C4 Temel ve Orta Seviye Robot eğitimi.

PLC Eğitim sınıflarımız >

Proje ve Mühendislik

Proses otomasyonu, Makine otomasyonu, Eski sistemden yeni sisteme çevrim, PLC/Panel çevrimi/güncellemesi, İsteğe göre robot ve otomasyon sistemi projelendirme, kurulum ve teslimi.

Mühendislik ve proje çözümlerimiz >

Otomasyon Sistemleri için Servis ve Bakım

Periyodik bakım, Yerinde bakım hizmetleri, Program yedekleme ve yükleme, EPROM/Flash programlama, Program değişikliği/Optimizasyon, Hata ayıklama, Temizlik.

Servis-bakım hakkında daha fazla >

Robot Satış ve Satış Sonrası Hizmetler

Robot satışı ve satış sonrası hizmetlerimiz olan TAMİR - SERVİS - PROJE - EĞİTİM alanlarında müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Robotics Hizmetleri hakkında daha fazla >
 

 
HİZMETLERİMİZE GÜVENEN SEKTÖRLERİNİN ÖNCÜLERİ
Arçelik
Coca Cola
Ford
Oyak Renault
UNO
Tofaş
Paşabahçe
Rexroh Group
Şişecam
Şölen
Vestel
Aroma