DELTA Servo Motor Tamiri

Yapılan işlemler

Encoder, Resolver Değişimi ve Tamiri; Resolver ve Encoder arızalarının tespitini yapabilmek için önce motoru mevcut test sistemlerimize tabi tutuyoruz. Sonrasında gerekli olan tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Fren Balata Tamiri, Değişimi ve Bakımı; Arızalı, eskimiş, yanmış veya bozulmaya yüz tutmuş fren ve balataları değişimini, tamirini ve bakımını yapmaktayız

Motor Bobin Sarımı; Motorun bobin sarımı firmamızda yapılmaktadır,

Fan Değişimi ve Tamiri;  Ürününüzün arızalı veya ömrü dolmuş olan fanını hızlı bir şekilde yenisi ile değiştirerek çözüm buluyoruz. Güçlü stoğumuz ile malzeme temin süresini ortadan kaldırıyoruz.

Mıknatıs Dizilimi ve İzelesyonu; Motorun işleyişi kolaylaştırmak için mıknatıs izolasyonu ve dizilimi yapıyoruz.

Rulman Değişimi ve Baskı Yay Değişimi; Motor verim ömrünü uzatmak için baskı yay değişimi yapıyoruz, rulmanların arızalı olması durumunda değişimini yapıyoruz.

Rotor Balans Ayarı, Rotor Mili Tadilatı ve İmalatı; Motorunuzun rotor ayarını yapıyoruz, rotor milinin tadilatını ve imalatını yapmaktayız

Kapak ve Kapak Burcu İmalatı; Motor tamir bölümü olarak motorun kapak ve kapak burcu imalatını yapmaktayız

Rotor Açısı Ayarlama ve Sıfırlama; Motorunuzun bozulma eğilimi olan veya bozulmuş olan rotor açısını yeniden ayarlıyoruz ve sıfırlıyoruz.

Yağ Kesesi Değişimi; Motorun yağ kesesini yenisi ile değiştiriyoruz.

Oring Değişimi; Oring değişimi firmamızda yapılmaktadır.

Güç ve Sinyal Konnektör Değişimi; Motorun güç konnektörü ve sinyal konnetktörlerinin değişimini yapmaktayız.

Motor Bakımı; Motor bakımında motor özel solvent ile yıkanır ve kurutulur, Mevcut sistem üzeinde bütün testlere tabi tutulur, İç ve dış temizliği yapılır, Boyası yenilenerek müsteriye teslim edilir.

Fren ve Vibrasyon Testleri; Siz değerli müşterilerimizin  ürünü kullanırken sorun yaşamaması için her aşamada test ederek tamir yapıyoruz. Testten geçemeyen ürün hiçbir şekilde kullanıcı onayı olmadan geri gönderilmez. Tamirat işlemi yapılan ürün test edilebilen bir ürün ise mecut test sisteminde teste tabii tutulur, testten başarılı bir şekilde geçtikten sonra ürünün üzerine "TEST EDİLDİ" etiketi yapıştırılır.

HİZMETLERİMİZE GÜVENEN SEKTÖRLERİNİN ÖNCÜLERİ
Arçelik
Coca Cola
Ford
Oyak Renault
UNO
Tofaş
Paşabahçe
Rexroh Group
Şişecam
Şölen
Vestel
Aroma