Comau C5G Teach Pendant Tamiri

C5G Teach Pendant'lar için Garantili ve Hızlı Tamir Hizmeti

Comau C5G Teach Pendant tamiri

Comau C5G Teach Pendant Tamiri

Otomasyon ekipmanlarından teach pendant için stoğumuzdan yedek parçalar ile 1 yıl garantili ve hızlı tamir hizmeti sunuyoruz. Tamir sonrası cihazların sorunsuz çalıştıklarından emin olmak için, test sistemlerimiz ile uyumlu olan Comau C5G teach pendantlarınızı sistemlerimizde test ediyoruz.

C5G Teach Pendant Elektronik Kart Tamiri

Ürünün arıza tespitinden sonra, sorunlu elektronik parçaları kaliteli yeni parçalar ile değiştiriyoruz. Tamir ettiğimiz cihazı özel köpük paketleme içinde sevk ediyoruz.

Comau Teach Pendant Membran Değişimi

Arızalı, yırtılmış/kırılmış membranların değişimini yapıyoruz. Arızalı tuş takımlarını, basmayan tuşları kaliteli switchlerle değiştirerek tamir ediyoruz.

C5G LCD Ekran Değişimi

Stoğumuzda birçok marka ve model teach pendant için LCD ekranlar mevcuttur. Böylece sorunlu LCD ekranları zaman kaybetmeden yenisi ile değiştirebiliyoruz.

C5G Teach Pendant Acil Stop Düğmesi Değişimi

Cihazın bozulan acil stop butonu güvenlik sorunları oluşturabilir. Güvenlik sorunu yaşamamanız için C5G'nizin acil stop butonunu değiştirelim.

C5G Teach Pendant Anahtar Değişimi

Yeni Comau teach pendant anahtarları stoğumuzda mevcuttur. Eski C5G anahtarını yenisi ile değiştirtmek için bizi arayın.

Teach Pendant Dead Man's Switch Değişimi

Teach Pendant operaatörlüğünü güvenli ve sorunsuz yapabilmeniz için arızalı Dead Man's Switch değişimi yapıyoruz.

Comau C5G Teach Pendant Kablo Değişimi

Eskimiş, temassızlık yapan, bozulan Comau C4G kablosunu yenisi ile değiştiriyouz. Cihazın kablosu değiştikten sonra, test sistemlerimizde sorunsuzluğu test edilerek sahibine sevk edilir.

Comau C5G Teach Pendant 2. El Satışı

Firmanızda oluşabilecek teach pendant arızalarında duruş süresini azaltmak için firmamızdan 2. el ürün talebinde bulunabilirsiniz. Satışını yağtığımız ikinci el ürünlere temizlik, bakım ve testler uygulanmıştır.

HİZMETLERİMİZE GÜVENEN SEKTÖRLERİNİN ÖNCÜLERİ
Arçelik
Coca Cola
Ford
Oyak Renault
UNO
Tofaş
Paşabahçe
Rexroh Group
Şişecam
Şölen
Vestel
Aroma