Acil Servis, Bakım Hizmetleri 

 

       Makine veya sistemlerinizde oluşan PLC, operatör panel arızalarına uzman ekibimiz, saat kavramı olmadan  7/24 Servis Bakım Hizmetleri vermektedir. 
 7/24 Numaramız 0553 247 50 50 den bize ulaşırsanız en kısa zamanda firmanıza destek verilecektir.
 Arıza ile ilgili bizi aramadan önce lütfen aşağıdaki bilgileri toplayınız. Bu bilgileri topladıktan sonra bizi ararsanız sizlere daha hızlı ve doğru hizmet verilecektir.

  -Mevcut sistemdeki ekipmanın order numarası, kart veya CPU üzerindeki kodların not edilmesi,

  -CPU veya Kartlar üzerindeki var ise ışıkların yanma şekilleri, renkleri,

  -Elinizde mevcut sistemin program yedekleri var ise lütfen onları bulmaya çalışın ve var olup olmadığını ekibimize söyleyiniz,

  -Elinizde arızalı sistemle ilgili yedek malzeme olarak neler varsa lütfen onları tespit edip, ekibimize bildiriniz. Ekibimiz sizin verdiğiniz bilgilere göre uygun yedek parçaları alarak  servise gelir ve bu sayede servis süreleri minimuma inecektir.

  -Tüm hizmetlerde olduğu gibi acil servis hizmetinde de hizmetin başlaması için teklifimizin yazılı olarak onaylanması gerekmektedir. Servis onayınıza müteakip servis planlaması yapılmaktadır. Eğer arızadan dolayı kayıplarınız çok yüksek ise, beklemek istemiyor iseniz bizimle bakım anlaşması yapabilirsiniz.

      Bakım anlaşması yaptığınızda, yazılı onay süreci beklenmeden servis hizmeti verilir.
Ayrıca bakım anlaşmamızda saat garantisi vardır. Firmamıza arızayı bildirdikten sonra, bakım anlaşmasında  taahhüt edilen süre içinde hizmet verilir. Anlaşması olmayan müşterilerde ise ekibimizin uygun olduğu saatte müşteriye hizmet verilir.
     Bakım anlaşması yapan müşterilerde önceden tüm sistemin program yedekleri alınır. Daha önceden tüm sistemler incelenir. Stok listesi çıkarılır. Bu sayede sistemle ilgili tüm bilgiler firmamızda önceden elde edilmiş ve sistemler tanınmış olur. Böylece arızayı çözme süresi düşer. 

HİZMETLERİMİZE GÜVENEN SEKTÖRLERİNİN ÖNCÜLERİ
Arçelik
Coca Cola
Ford
Oyak Renault
UNO
Tofaş
Paşabahçe
Rexroh Group
Şişecam
Şölen
Vestel
Aroma